Pod Pralesem

Nabídka a ceník služeb

Sauna (kapacita 4-6 lidí)420 Kč / hodina
Dovoz a odvoz na vlakDle domluvy
Snídaně dospělý / dítě (mimo Penzion Pod Pralesem)180 Kč / 140 Kč
Cena za stání karavanu350 Kč
Akce na klíčDle domluvy
Firemní akceDle domluvy

Stání karavanů

Nabízíme soukromé parkování karavanů i s připojením na elektřinu, vodu a kanalizaci. Bezplatné připojení WIFI a využití popelnice. Cena parkovného činí 350,- včetně energií. Možnost i dlouhodobého parkování. V blízkosti se nachází Penzion Pod Pralesem.

Akce na klíč

Jsme připraveni dle Vašich požadavků zorganizovat akci na klíč. Zajistíme potřebné produkty, personál i příslušné vybavení. Co všechno umíme? Naložení a grilování masa, grilovanou kýtu, rauty v podobě studených mís a všechny možné typy oslav. Raut si lze odvézt i s sebou. Kapacity penzionu jsou také vhodné pro zorganizování svatebního obřadu, hostiny i večerní zábavy.

Firemní akce

V Penzionu Pod Pralesem nabízíme ubytování a prostory pro školení zaměstnanců firem. Probíhají u nás školení nejrůznějšího typu. Lze u nás zapůjčit flipchart i dataprojektor. Stravování po dobu školení pro vás zabezpečíme v naší restauraci Pod Pralesem, která je součástí penzionu. Lze si vybrat stravu z jídelního lístku nebo dopředu objednat kombinovanou stravu s rautem. Při pěkném počasí lze využít naše venkovní pódium. Můžete si také objednat prohlídku Karlovského minipivovaru, který je součástí penzionu. Nejen na večerní program je možné si nedaleko odsud objednat různé aktivity, např. bowling, squash, masáže, saunu.