Pod Pralesem

Apartmány U Gášků

Rezervace
  • Až 16 lůžek
  • 4 apartmány s koupelnou a WC
  • Venkovní gril a ohniště
  • Místo pro stan
  • Postýlka (200 Kč / celý pobyt)
  • Wi-Fi

Apartmány u Gášků se nacházejí v turisticky zajímavé části Velkých Karlovic, v údolí Léskové. Apartmány jsou součástí širšího areálu Penzionu Pod Pralesem a Karlovského minipivovaru, ve kterém jsou k dispozici restaurace, venkovní terasa a možnost parkování.

Všechny části areálu jsou rozmístěny v dosahu několika stovek metrů, v blízkosti se nachází také cyklostezky, běžecké stopy, východiště turistických tras a také přírodní památka – prales Razula.

K ubytování vám nabízíme čtyři útulné apartmány, od dvoulůžkového po šestilůžkový. Jeden z apartmánů je plně bezbariérový. Každý z apartmánů má vlastní sociální zařízení a vybavený kuchyňský kout s lednicí. K dispozici ložní povlečení, ručník 50 x 90cm / osoba.

Dvoulůžkový pokoj je tvořen jednou místností s manželskou postelí, kuchyňským koutem a vlastním bezbariérovým sociálním zařízením.

Malá a Velká hůra jsou mezonetové apartmány. Ve spodní části se nachází kuchyňský kout, jídelní stůl, manželské dvoulůžko a sociální zařízení. V patře s prudšími schody je pak k dispozici spaní na dvoulůžkové matraci. Místnost není oddělena dveřmi.

Rodinný apartmán se skládá ze dvou místností. V hlavní se nachází kuchyňský kout s jídelním stolem, rozkládací pohovkou a sociálním zařízením. V druhé místnosti je k dispozici čtyřlůžková ložnice s manželskou a patrovou postelí.

Pokoje nedisponují vlastní televizí. V objektu je možno využít bezplatné WiFi připojení, ovšem doporučujeme jej pouze pro hobby účely. Pokud potřebujete rychlé připojení pro pracovní záležitosti, musíte si jej obstarat sami. V údolí Léskové je stabilní LTE signál všech operátorů.

V rámci ubytování lze doobjednat snídaně (230,- Kč / dospělý, 180,- Kč / dítě do 10 let). Polopenze nenabízíme, pro obědy a večeře lze využít naší restaurace Pod Pralesem.

Rozpis apartmánů

Dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem 2 lůžka
Apartmán Malá hůra 4 lůžka
Apartmán Velká hůra 4 lůžka
Rodinný Apartmán až 6 lůžek

Ceník

Dvoulůžkový pokoj s kuchyňským koutem / noc 1500 Kč
Apartmán Malá hůra / noc 2400 Kč
Apartmán Velká hůra / noc 2400 Kč
Rodinný apartmán / noc 2700 Kč
Zvíře / noc 280 Kč
Snídaně / dospělý 230 Kč
Snídaně / dítě do 10 let 180 Kč
  • Objednat si lze jednotlivé pokoje nebo celé apartmány.
  • Rekreační poplatek pro osoby starší 18 let činí 30,- Kč/noc.
  • Děti do 3 let mají ubytování zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
  • Ceník je platný od 3.1.2024 do 20.12.2024, ceny za vánoční a silvestrovské pobyty jsou na vyžádání.
u-gasku-new-4-min.jpgu-gasku-new-1-min.jpgu-gasku-new-2-min.jpgu-gasku-new-3-min.jpg